Bezpłatne generatory internetowe, czyli jak tworzyć pomoce dydaktyczne dla dzieci

User Avatar
office-925806_1920

Przykładowe zagadnienia:

 • Pracy z generatorami kart pracy
 • Samodzielne tworzenie pomocy dydaktycznych z użyciem generatorów, wybranych stron internetowych i innych narzędzi m. in. domina, kody qr, binga, wykreślanki, krzyżówki, gry dobieranki, gry karciane, gry planszowe, sudoku, gry typu „Ja mam, kto ma”, puzzle, chmury wyrazowe itd.
 • Nauka udostępniania na Padlecie, Pearltressie stworzonych materiałów oraz ich pobierania
 • Stworzenie katalogu pomocy dydaktycznych gotowych do użycia w pracy z dziećmi
 • I wiele innych..

  9 komentarzy

 1. 27 marca 2020
  Odpowiedz

  Jestem po pierwszym szkoleniu i się nie zawiodłem. Wiedza przekazywana przez Panią Olę w jak najbardziej profesjonalny sposób. Warto poświecić czas na takie szkolenie. Dziękuję:)

 2. 27 marca 2020
  Odpowiedz

  Pierwszy raz miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu online i jestem bardzo zadowolona. Wiedza i doświadczenie Pani Aleksandry jest ogromne. Co więcej nie jest to tylko teoria, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, którą Pani Aleksandra potrafi przekazać w jasny i przejrzysty sposób. Bez wątpienia w swojej codziennej pracy z dziećmi wykorzystam wiedzę zdobytą na tym szkoleniu. Polecam!

 3. 28 marca 2020
  Odpowiedz

  Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział w powyższym kursie. Informacje przekazane przez Panią Aleksandrę były konkretne i pomocne. Z pewnością wykorzystam zdobytą wiedzę w swojej codziennej pracy. Pani Aleksandra – pedagog-pasjonat, profesjonalna, merytoryczna, cechująca się wysoką kulturą osobistą i do tego ma świetny kontakt z uczestnikami. Bardzo polecam! 🙂

 4. Ola
  28 marca 2020
  Odpowiedz

  Wspaniałe szkolenie, gorąco polecam! Ten temat idealnie sprawdził się w formie online, można było otworzyć każdy link o którym mówiła Pani Ola, wszystko sobie sprawdzić i od razu zobaczyć jak działa. W ten sposób szybciej i łatwiej się przyswaja informacje, od razu sprawdzając czy nie występują jakieś problemy. Ilość generatorów i pomysłów, które Pani Ola przedstawiła jest niesamowita. Do tej pory brakowało mi spisów wszelakich generatorów, znałam wcześniej pojedyńcze, ale zawsze jak chciałam coś stworzyć to szukanie ich i zapoznawanie się z nimi zajmowało tyle czasu, że w końcu się poddawałam. Teraz wszystko wiem i będę mogła w każdej chwili po to sięgnąć. Przy okazji Pani Ola dzieliła się praktycznymi pomysłami, swoją wiedzą i doświadczeniem. Można było o wszystko dopytać i skonsultować. Ze szkolenia “wyszłam” z niezwykłą kopalnią materiałów. To był inspirujący wieczór, produktywnie spędzony. Bardzo dziękuję za to szkolenie!

 5. 28 marca 2020
  Odpowiedz

  Świetne szkolenie! Prowadząca Pani Aleksandra – profesjonalna i z poczuciem humoru. Polecam każdemu, kto chciałby poszerzyć swój warsztat o nowe metody pracy z dziećmi. To szkolenie dało mi nie tylko wiedzę, ale również umiejętności, ponieważ mogłam od razu przećwiczyć to, co zaprezentowała Pani Aleksandra. Gorąco polecam!

 6. 5 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Zamierzam wziąć udział w tym szkoleniu:)

 7. Agnieszka
  7 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Szkolenie przeszło moje oczekiwania! Ogromna baza wiedzy na temat różnych generatorów, doskonale przygotowana i przemiła prowadząca, to wszystko składa się na to, że z ręką na sercu polecam to szkolenie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.